0

a Buffon? Casillas?

0

eidur strzelił 1 bramke, ważną bramke, ale poza tym niczym szczególnym sie nie wyróznił, to był chyba jego 1 strzał na bramke i od razu skuteczny, nie strzeliłby on zrobiłby to ktoś inny, etoo grał dłuzej i więcej zaprezentował niż eidur a otrzymali jednakowe oceny, sport nigdy nie był obiektywny wiec te oceny mnie nie dziwią.

0

Cecha*

a nie chcesz reprezentanta biało - czerwonych Artura Boruca?

0

fffj

a którego bramkarza widziałbyś w 1 składzie Barcy?

0

krakers

20 min? a etoo miał praktycznie cały mecz i strzelił 2 bramki ;]

Eidur 7, Samu 8

0

eidur=etoo?? :O napisze mi ktoś ZA CO?

alves za jeden strzał w słupek i kilka akcji ofensywnych [nieudanych] otrzymał najwyższą ocene sposrod obronców? :O

wg mnie ocena dla Toure jest zdecydowanie za niska! 7 przynajmniej .. podobała mi sie jego akcja zaraz z początku w stylu Messiego =)) poza tym praktycznie bezbłędny, jak zwykle

reszta moze być

0

no wybacz ale pierwsze słysze ;]

a przyjęło już sie w Barcelonie że Laporta i członkowie zarządu spożywają lunch z przedstawicielami drużyn przeciwnych bezpośrednio przed meczem, nic w tym dziwnego chyba nie?

0

kastylia

kiedyś na waszej stronce czytałem ciekawy news o bliskiej przyjaźni Villara z Calderonem .. może coś w tym jest? ;]

0

oralman88

tak własnie o niego, niesamowity wyczyn, od tamtej pory nikt sie nawet nie zbliżył do tej liczby i podejrzewam że długo sie nikt nie zblizy ;]

masq

już wiele twoich abstrakcji czytałem ale teraz przeszedłeś samego siebie ;] ale jak to mówią - są mózgi i móżdżki [bez obrazy]

0

A Samuelowi oczywiście zycze wyczynu Ronaldo, choć to mało prawdopodobne

0

fffj

jak pójdziesz na nast. korki do Jurka to powiedz temu szanownemu 'expertowi' że Leo może d. lizać za przeproszeniem ;]

moz - gratuluje cierpliwosci ..

0

fffj

czy ty pobierasz może korki od 'Jurka experta'? Fajny styl wypowiedzi masz ... musze częsciej tu zaglądać chyba =>

0

samsung1990

gdzie ty w tym meczu widzisz Ramosa? Bo ja chyba ślepy na starość :/

twierdzicie że Real z palcem w d. ogrywa rywali z którymi Barca sobie nie radzi ... a nie zauważyliście czasem terminarza rozgrywek? To ma również bardzo duże znaczenie jak nie największe! Real gra z drużynami z którymi kolejke wczesniej grała Barca! Wiadomo przecież że dla takich zespołów jak Gijon czy Malaga to za dużo grać 2 razy pod rząd z takimi drużynami! Real poniekąd ma z górki bo gra z podmeczonym ostatnim spotkaniem przeciwnikiem, nie ma sie co oszukiwać, to również ma duże znaczenie! Więc dziękujcie LFP ;]

0

spyke

z jednym sie zgodze ... ta obrona jak na razie nie jest warta tych pieniędzy, tracą więcej bramek niż w początkowych fazach 2 poprzednich sezonów łacznie! mam nadzieje że powrót Milito coś zmieni jak również działanie Pepa w tym kierunku

fffj

a mozna zdobyć 3 pkt na kłamstwo?

0

no tak, gdyby tych zniżek nie było stadion świeciłby pustkami na wzór vs. Racing ;]

0

idziesz słowami Wengera?

0

no wybacz ale w tym sezonie wszystkie ;] z ciekawości druzyny Mou i ja również zapewniam że nie grał wszystkich spotkan na lewej ;] a umiejętności maicona znam doskonale i zgadza sie ze on [jak przystało na obronce] ze swojej roli wywiązuje sie znakomicie. Nie ma sie co przezbywać, i tak każdy ma swoją teorie ..

0

człowieku cza znać sie na FUTBOLU troche choć hahaa

0

Kubala nadawałbyś sie na coacha, ty byś go pewnie posadził na ławce ale Pep tego nie zrobi czy ci sie to podoba czy nie ;] za wiele wnosi ten zawodnik do drużyny każdą swoją akcją aby nie brać go pod uwage! Sadze nawet że obecnie żaden trener przy zdrowych zmysłach nie posadziłby zdrowego i sprawnego Leo na ławce ;] każdy zawodnik ma jakiś swój styl gry a Messiego stylem jest indywidualność nawet z 'wchodzeniem z piłką do bramki'. Jesli działałby na szkode drużynie jestem pewien że Pep by to zauważył, na razie tak nie jest i dobrze. messi sie nie zmieni bo wg mnie nie musi. Choć nigdy nie twierdziłem że Messi jest najlepszym piłkarzem na świcie, jest znakomity ale to za mało.

0

wiem wiem, nie martw sie ;] Barcelona zdziałałaby dużo więcej w futbolu gdyby łaczyła atak pozycyjny z kontrą. Wiem jak gra ten klub, wiem jak grał i zapewne tak bedzie grał z mniejszym badz z większym efektem.

co do Ramosa to chciałem ci uświadomić że odkąd przyszedł do madrytu wiele w swojej grze nie zmienił, może troche dojrzał jako piłkarz, co zrozumiałe, ale w dalszym ciągu gra tak samo. od początku grał dobrze i z każdym nast. meczem co raz lepiej. Więc zapytam jeszcze gdzie widzisz tą rewelacje ofensywną Alvesa? Przypominasz sobie jakąś akcje z jego udziałem godną uwagi? Miał już wiele ku temu okazji. Nie przecze .. może bedzie grał lepiej, ale do poziomu Ramosa czy Maxwella trudno bedzie mu dotrzeć. Nie w Barcelonie, z uwagi na jej styl. A co do Maxwella .. cały czas chodziło mi o Maicona nie o Maxwella, sorry ;] choć Maxwell gra raczej na srodku, z Alexem może troche wybuchłem ale w każdym spotkaniu jest wprowadzany na razie i dobrze sobie radzi nawet jako rezerwowy. A przytoczyłem te nazwiska bo zaprzeczyłeś ponoć że Brazylijczycy potrafią dostosować sie do każdego stylu gry. Co było z R10? Tylko przyszedł już czarował i jakoś czasu nie potrzebował za wiele. Nie wymagam od Alvesa Bóg wie jakich czarów, ale ma grać tak jak na jego wartosć przystało!

0

na razie nie spełnia ani destrukcji ani ofensywy, ale do cholery on ma przypisaną łatke obroncy chyba nie? A od obroncy z tego co wiem wymaga sie trzymania tyłów, a ofensywa moze być dla nich tylko dodatkiem! porównaj sobie jego a Ramosa, Sergio jest znakomity w defensywie a i z przodu radzi sobie całkiem nieźle, a w spotkaniu z BATE zabawił sie nawet w napastnika! Wg mnie na dzien dzisiejszy Alves nie dorasta do pięt Ramosowi i to nie tylko moje zdanie ale wielu kibiców Barcy! Alves powinien sobie nagrywać wszystkie akcje Ramosa bo daleko mu do niego!

a co do Brazylijczyków...chyba mi nie napiszesz że ktos inny ma lepszą technike i wyczucie piłki od nich, to co dzieje sie z nimi pozniej to inna sprawa ale w szczytowych momentach kariery są wprost kosmiczni! Diego sprawdza sie w Werderze, Love sprawdza sie w Rosji, Pato sprawdza sie w 'drużynie wiecznej starości', Adriano odradza sie powoli w interze, Sobis nieźle sobie radzi w Hiszpanii, Alex w Anglii no i choćby Maxwell (który był dla mnie faworytem na miejsce Zambro) znakomicie w Interze! Mam wymieniać dalej? Tylko jakoś Dani nie może biedak sie przystosować ;] ale to są jego początki, licze że zmieni sie jego gra!

Aha i to ze nie Barcelona nie gra z kontry nad tym ubolewam najbardziej. popatrz choćby na Real.

0

skład bbedzie podobny jak w Gijon więc i tak nie zagra w podstawie

0

fffj pewnie wymyślił nagłówek zapowiedzi więc jakiś udział w niej miał.

0

wracając jeszcze do spotkania w Gijon.. Obejrzałem dopiero teraz całe spotkanie i to co wyprawiał tam Alves to jest po prostu TRAGEDIA ! W ofensywie jeszcze jako tako choć nie wiem czy noga mu sie scentrowała przez te kilka miesięcy, bo albo dośrodkowuje za słabo albo za mocno .. jesli chodzi o destrukcje to już kompletna katastrofa! Nie przeciął ANI RAZU dośrodkowań zqwodników Sportingu! No ludzie jak na zawodnika wartego grubą kase to jest żenada! Od niego każdy wymaga dużo więcej! Z aklimatyzacją nie powinien mieć problemu zadnego, z dostosowaniem do systemu gry Barcy również raczej nie bo to Brazylijczyk a oni potrafią sie przystosować do wszystkiego! Na razie nie jest wart nawet 1/3 tej sumy .. zobaczymy co bedzie później.

0

Kubala

Messi odnosząc sie do krytyki Diego zapowiedział już że nie ma zamiaru niczego zmieniać w swoim systemie gry i za to mu chwała, ważne ze jest pomocny drużynie poprzez zdobywanie bramek, a to że czasami jest indywidualistą ... zwwodnikowi z takimi umiejętnościami daruje sie wszystko żeby tylko drużyna na tym dobrze wyszła.

0

robokochambarce

youstus ma sporo racji, czemu sie nie sprawdził> Bo nie miał okazji grać w naprawde dobrym zespole, myśle ze odpowiednim zespołem dla niego byłaby Valencia a później może nawet Real? Ale wybrał jak wybrał, szkoda bo potencjał miał niemały.

0

Kanoute jest też w świetnej formie tylko u niego jedynym minusem jest marnowanie wybornych sytuacji a w każdym spotkaniu ma ich kilka.

0

Odpowiedni nr na odpowiednich plecach i odpowiedni zawodnik w odpowiednim klubie ;]

ale nie am co ukrywać, Leo nie jest jeszcze w szczytowej dyspozycji, ja chce zobaczyć jeszcze choć jeden taki mecz w jego wykonaniu typu Barca - Real 2 sezony temu ;)

0

hahahah nadachu dobre dobre =D

Iniesta zaliczył Xaviego no no nooo =D

0

Merlen

z uwagi że jesteś kobietą będe troszke milszy ;] nie najeżdzam na Ciebie tylko zwracam uwage na POWAZNY błąd jakim jest przekręcanie imienia trenera druzyny której sie [ponoć] kibicuje ;] PEP zasiada na ławce trenerskiej Barcy a PEPE gra z różnym powodzeniem w Madrycie, zatem te 2 słowa sie różnią i to znacznie czy tego nie widać !? pzdr

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?